Nasza droga Współsiostra s. M. Franciszka Orzeł odeszła do Domu Ojca

Siostra M. Franciszka Irena Orzeł była Przełożoną Prowincjalną naszej Polskiej Prowincji Sióstr Szensztackich przez 12 lat. Po zakończeniu kadencji, objęła stanowisko Siostry Przełożonej na placówce w Koszalinie przy ul Zielonej, która pełniła przez 6 lat (2010 – 2016). Obecnie przebywała na placówce w Bydgoszczy.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 9 stycznia br. (sobota) o g. 11.00 w kaplicy Domu Prowincjalnego w Otwocku – Świdrze, ul. Bronisława Czech 9/11.

Ciało naszej Drogiej Zmarłej zostanie złożone na Cmentarzu Komunalnym w Otwocku w kwaterze naszego Instytutu.

Planowana jest transmisja online z Mszy św. pogrzebowej, dokładne informacje (linki) na naszej stronie internetowej www.siostry.szensztat.pl.

W Sanktuarium Przymierza na Górze Chełmskiej w Koszalinie zostanie odprawiona Msza św. w intencji śp. s. M. Franciszki Orzeł w poniedziałek 18 stycznia o godz. 18.00.

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali śp. s. M. Franciszkę i naszą wspólnotę swoją modlitwą i ofiarą.

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie… Jezu ufam Tobie