Uratować dach nad głową…

Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli, pielgrzymów i turystów, o pomoc w pilnym odremontowaniu „Gościńca” i wiaty dla większych grup. Każda Wasza złotówka może przyspieszyć remont i umożliwić dalsze przyjmowanie odwiedzających sanktuarium, jak i wspinających się na taras widokowy, by podziwiać przepiękne widoki nadmorskie.

link do strony

Niestety nasz „Gościniec” w ostatnim roku zaczął nam przeciekać, a na domiar złego załamał się nam również namiot pełniący funkcję pomocniczą, przy większej ilości osób. To jedyne zadaszone miejsca na szczycie góry dla turystów i pielgrzymów.

Dla nas wydanie jednorazowo 30 000 zł jest to nie lada wezwanie, zwłaszcza przy prowadzeniu jednocześnie budowy Centrum Pielgrzymkowo – Turystycznego. My również, jako placówka sióstr na Górze Chełmskiej utrzymujemy się z ofiar ludzi i pracy naszych rąk. Mieszkamy w starej, odremontowanej łaźni sportowej
Prosimy pomóżcie nam uratować dach nad głową dla pielgrzymów i turystów – odnowić „Gościniec” , odremontować jego dach i postawić wiatę pomocniczą.