IV ŚWIĄTECZNY KONCERT CHARYTATYWNY DLA GÓRY 29 grudnia 2023r

👍‼️ WYDARZENIE KONCERT CHARYTATYWNY – DLA GÓRY: WYSTĄPI IZABELA TROJANOWSKA Z ZESPOŁEM / GRUDZIEŃ 2023
🎯Powracamy po 4-letniej przerwie do koncertów, dziś zapowiedź wydarzenia, jakim będzie KONCERT CHARYTATYWNY FUNDACJI PRZYMIERZE, który odbędzie się dnia ‼️ 29 grudnia 2023 r. (piątek), godz. 19:00 w Koszalińskiej Filharmonii.
👍🎤🎼Wystąpi IZABELA TROJANOWSKA, której koncerty na nowo i nieustannie cieszą się dużym zainteresowaniem. Artystka podczas koncertu w Filharmonii zaprezentuje wraz z zespołem utwory ze swoich dotychczasowych płyt, nie zabraknie piosenek, które wszyscy znamy i lubimy! Rozpoznawalność Izabeli Trojanowskiej dały występny z Budką Suflera. Piosenki z debiutanckiej płyty „Iza” skomponowane przez Romualda Lipko, zna dzisiaj cała Polska. Utwory: „Wszystko czego dziś chcę” czy „Tyle samo prawd ile kłamstw” oraz „Pieśń o cegle” – usłyszą Państwo między innymi podczas koncertu.
👍‼️ Zapraszamy na IV Świąteczny Koncert Charytatywny Fundacji Przymierze z Koszalina, z którego dochód zostanie w całości przeznaczony na wspieranie powstającego dzieła Centrum Pielgrzymkowo-Turystycznego na Górze Chełmskiej w Koszalinie / Kawiarnia Cafe Chełmska.