Kazania na Górze

Kazania na Górze, to cykl katechez dla dorosłych, pogłębiających w różnych aspektach tematykę wiary, relacji do Boga i życia wiarą na co dzień. Celem katechez jest pogłębienie życia religijnego człowieka. Poruszane są istotne problemy, jakie nurtują współczesnego chrześcijanina. Do tej pory odbyło się siedem cykli katechez, poruszających m.in. tematykę błogosławieństw, dekalogu, sakramentów, Darów Ducha świętego…

Kazania na Górze głoszone są w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, od kwietnia do października każdego roku.

Więcej na stronie fundacja-przymierze.pl

„CREDO – CZY WIERZYMY W TO, CO WYZNAJEMY” – to kolejna katecheza, którą poprowadził ks. Dariusz Jaślarz – proboszcz parafii pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Manowie. Spotkanie odbyło się dnia 26 lipca 2020 r. na Górze Chełmskiej przy Sanktuarium Przymierza, a w dobie trwającej pandemii zachowujemy nadal podwójną formułę z możliwością bezpośredniego udziału oraz transmisji na żywo relacjonowanej przez telewizję internetową Dobre Media, za co z całego serca dziękujemy Prezesowi ks. Krzysztofowi Witwickiemu wraz z zespołem.

ZAPRASZAMY do wysłuchania: