XXX Pielgrzymka Modlitewna o Trzeźwość Narodu

Ponad 200 osób przybyło na 30. Pielgrzymkę Trzeźwości 1 sierpnia br. W tym roku pielgrzymka odbyła się pod hasłem: Szczęśliwe dzieci w trzeźwych rodzinach”. Ks. Bp Krzysztof Włodarczyk, którzy przewodniczył mszy świętej oraz szedł z parafii Ducha Świętego razem z pielgrzymami zaświadczył, że jest abstynentem od 33 lat. Zachęcał wszystkich, by budować struktury osób, które żywo włączą się w promowanie trzeźwości, pokazując inny styl życia. Jednym z takich dzieł jest Krucjata Wyzwolenia Człowieka.

Przed mszą świętą, w czasie konferencji, można było dowiedzieć się na czym polega Krucjata Wyzwolenia Człowieka. Dane świadectwa, pokazały uczestnikom w jaki sposób przynależność do krucjaty zmieniła ich życie osobiste oraz rodzinne.