Przyłącz się do akcji „Paczuszka dla Maluszka”

Już drugi rok organizujemy akcję „Paczuszka dla Maluszka” w naszym Sanktuarium. Gorąco zapraszamy do włączenia się. Głównym organizatorem tej zbiórki jest Bractwo Małych Stópek. Dary zostaną przekazane dla Domu Samotnej Matki w Koszalinie.

Jak można pomóc?

W naszym sanktuarium na Górze Chełmskiej stoi mała choinka, a na niej wiszą papierowe bombki z informacjami o akcji. Jeżeli chcieliby Państwo dołączyć się do zbiórki prosimy o zakup artykułów higienicznych dla dzieci (mogą to być np. pampersy, ubranka, kremy, płyny, chusteczki nawilżane itp. Zaznaczamy, żeby nie kupować jedzenia, w tej zbiórce nie zbieramy artykułów spożywczych oraz prosimy o rzeczy nowe). Następnie te zakupione rzeczy należy przywieźć na Górę Chełmską, bezpośrednio do domu sióstr.

Uwaga termin: zbiórka trwa do 6 stycznia 2022 r. Razem z dziewczętami, które organizują zbiórki w swoich parafiach, zbierzemy wszystkie paczki i zaraz po Nowym Roku zostaną one przekazane dla Domu Samotnej Matki w Koszalinie.

Zapraszamy do zaangażowania się w pomoc Maluchom i ich Mamom. To nic trudnego! Nie jest ważne ile artykułów Państwo kupią, najważniejszy jest bezinteresowny dar serca!