Ogłoszenia duszpasterskie w III Niedzielę Zwykłą

1. Po zakończeniu Mszy Świętej, w sanktuarium Adoracja Najświętszego Sakramentu, zakończona – w ramach trwającego Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan – kolędowaniem w intencji jedności chrześcijan, z udziałem J.E. Biskupa Krzysztofa Zadarki oraz sióstr zakonnych różnych zgromadzeń i świeckich przedstawicieli kościoła grekokatolickiego. Zapraszamy do licznego udziału!
  2. W najbliższym tygodniu, w kalendarzu liturgicznym:

– we wtorek 24 stycznia, wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

– w środę 25 stycznia, święto nawrócenia św. Pawła, apostoła

– w czwartek 26 stycznia, wspomnienie świętych Biskupów Tymoteusza i Tytusa

– w sobotę 28 stycznia, wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

1. Serdecznie zapraszamy dziewczęta na rekolekcje połączone z wypoczynkiem w ferie zimowe. Odbędą się one w Sarbinowie, w trzech terminach i grupach wiekowych. Zgłoszenia na rekolekcje przyjmuje s.M. Michalina – do czasu wyczerpania miejsc. Kontakt telefoniczny do siostry i konkretne terminy zostały umieszczone na plakacie,
    w gablocie przy sanktuarium.
  2. Msze Święte i nabożeństwa w najbliższym tygodniu, wg stałego porządku umieszczonego na stronie internetowej oraz drzwiach sanktuarium.
  3. Budowę Centrum Pielgrzymkowo – Turystycznego można wspierać dobrowolną ofiarą przekazaną na konto sióstr lub do kopert wyłożonych w sanktuarium. Wszystkich ofiarodawców siostry polecają w codziennej, wspólnotowej modlitwie.
  4. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa oraz obfitych łask wyproszonych przez Królową Przymierza, która tutaj na Górze Chełmskiej obrała swój tron.