Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII niedzielę zwykłą, 2.10.2022 r.

1. Dziś po Mszy Świętej błogosławieństwo dzieci, a za tydzień błogosławieństwo rodziców oczekujących potomstwa. Wystawienie Najświętszego Sakramentu jak
w każdą niedzielę do godz. 15.00, zakończone Koronką do Bożego Miłosierdzia
oraz nabożeństwem różańcowym.

2. W liturgii obchodzić będziemy:

– we wtorek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu

– w środę wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej

– w piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Z tej racji w piątek po Mszy Świętej odmówimy litanię do Najświętszego Serca Jezusa.
  2. Dzień wspomnienia Najświętszej Maryi Panny Różańcowej od 2017 roku, jest również dniem Misji Modlitewnej: „Różaniec do granic”. Kontynuując tą inicjatywę, zapraszamy – tych, którzy nie mają możliwości udać się na wspólnotową modlitwę bliżej granicy – do sanktuarium na Górze Chełmskiej. O godz. 15:00 odmówimy wspólnie Koronkę do Bożego Miłosierdzia oraz różaniec w intencji ochrony wiary na polskiej ziemi, o miłosierdzie Boże dla Narodu i Ojczyzny oraz o pokój i jedność
    w narodach Europy i świata.
  3. Msze Święte i nabożeństwa różańcowe w najbliższym tygodniu wg stałego porządku umieszczonego na drzwiach sanktuarium oraz na stronie internetowej.
  4. Budowę Centrum Pielgrzymkowo – Turystycznego można wspierać dobrowolną ofiarą do kopert wyłożonych w sanktuarium. W intencjach ofiarodawców siostry odmawiają codziennie różaniec. Dziękujemy za składane ofiary.
  5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia, składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego, zdrowia i opieki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.