Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedzielę Zwykłą, 23.09.2018

1. Po Mszy św. wystawienia Najśw. Sakramentu i adoracja zakończona o godz. 15.00 koronką do Bożego Miłosierdzia i nieszporami. Serdecznie zapraszamy!
  2. Serdecznie zapraszamy na Diecezjalny Dzień Przymierza Ruchu Szensztackiego w ramach obchodów 50. rocznicy śmierci o. Józefa Kentenicha w sobotę, 29 września. Początek spotkania o godz. 11.00.
  3. W przyszłą niedzielę zapraszamy o godz. 15.00 na kolejną katechezę z cyklu „7 grzechów głównych – gniew”, którą wygłosi dr Jarosław Kwiecień, wykładowca w WSD w Koszalinie.
  4. W czwartek o godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu zakończone o godz. 16.30 Godziną świętą. Pan Jezus czeka!
  5. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:
    – w czwartek wspomnienie św. Wincentego à Paolo, prezbitera;
    – w piątek wspomnienie św. Wacława, męczennika;
    – w sobotę święto św. świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  6. Msze św. w naszym sanktuarium odprawiane są wg. następującego porządku:
    – w niedzielę o godz. 12.00
    – w poniedziałki o godz. 7.30
    – w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.00.
    – w dni powszednie o godz. 16.30 odmawiamy w sanktuarium różaniec przed Mszą św. Przed Mszą św. jest okazja do skorzystania ze spowiedzi św.
  8. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, zdrowia i opieki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.