Ogłoszenia duszpasterskie na XIX niedzielę zwykłą, 07.08.2022 r.

1. Dziś po Mszy św. błogosławieństwo dzieci (zapraszamy wszystkie dzieci przed ołtarz). Wystawienie Najśw. Sakramentu do godz. 15.00 zakończone Koronką do Bożego Miłosierdzia i nieszporami niedzielnymi.
  2. W tym tygodniu w liturgii obchodzić będziemy:
    – w poniedziałek wspomnienie św. Dominika
    – we wtorek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża – patronki Europy
    – w środę święto św. Wawrzyńca
    – w czwartek wspomnienie św. Klary
    – w przyszłą niedzielę błogosławieństwo Ojców i Matek oczekujących potomstwa
  3. Msze św. w naszym sanktuarium są odprawiane wg następującego porządku:
    – w niedzielę o godz. 12.00;
    – w poniedziałki o godz. 7.30
    – w pozostałe dni tygodnia o godz. 17.00.
    – w czwartek o godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu zakończone o godz. 16.30 nabożeństwem
    –w dni powszednie o godz. 16.30 modlitwa różańcowa w intencjach pielgrzymów i ofiarodawców
    – okazja do skorzystania ze spowiedzi św. codziennie przed każdą Mszą św.
  4. Zapraszamy na doroczną Diecezjalną Pielgrzymkę Rodzin 15 sierpnia – w przyszły poniedziałek, w tym dniu podczas Mszy św. zostanie umieszczony w Sanktuarium symbol Ducha Świętego. Szczegóły pielgrzymki na plakacie w gablocie ogłoszeń.
  5. Budowę Centrum Pielgrzymkowo – Turystycznego można wspierać dobrowolną ofiarą do kopert wyłożonych w sanktuarium. W każdą niedzielę do października siostry zapraszają także na LOTERIE: ‘Buduj z nami…” – każdy los wygrywa, dochód z loterii przeznaczony jest na budowę Centrum Pielgrzymkowo – Turystycznego. W intencjach ofiarodawców siostry odmawiają codziennie różaniec. Dziękujemy za składane ofiary.
  6. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Bożego, zdrowia i opieki Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej.

Szensztackie Siostry Maryi