Get Adobe Flash player

KAZANIA NA GÓRZE

Błogosławieni czystego serca...

kazaniewrzesienW niedzielę 24 września odbyła się kolejna katecheza w ramach V Edycji spotkań: Kazania na Górze o tematyce błogosławieństw: Osiem kroków do prawdziwego szczęścia czyli jak być szczęśliwym a nie tylko zadowolonym. Katechezę na temat: Błogosławieni czystego serca poprowadził ks. Dariusz Jaślarz, proboszcz parafii pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Manowie.

Po katechezie odbyła się dalsza część wspólnego spotkania w domu sióstr, gdzie przy kawie i herbacie każdy miał możliwość zadawania
                                     pytań, dzielenia się.

 

Zapraszamy do odsłuchania całej katechezy

Dar pobożności i dar bojaźni Bożej

 W ostatnią niedzielę września i października miały miejsce na Górze Chełmskiej dwa kolejne spotkania w ramach co miesięcznych katechez IV edycji Kazań na Górze. Kazanie na temat "Dar pobożności" wygłosił ks.dr Wojciech Parfianowicz, a kazanie na temat "Dar bojaźni Bożej" wygłosił ks. dr Radosław Siwiński.
Przedłużeniem katechez było spotkanie w domu sióstr, gdzie przy kawie i ciastku można było zadać pytania prelegentowi na temat wygłoszonej katechezy i podzielić się doświadczeniem swojej wiary.
Zapraszamy do odsłuchania obu katechez:

Dar pobożności

                        Dar bojaźni Bożej

Dar rozumu

29 maja br. na Górze Chełmskiej po nabożeństwie majowym ks.dr Janusz Bujak z WSD w Koszalinie wygłosił katechezę w ramach IV edycji Kazań na Górze pt: „ Dar rozumu"
Przedłużeniem katechezy było spotkanie w domu sióstr, gdzie przy kawie i ciastku można było zadań pytanie prelegentowi na temat wygłoszonej katechezy i podzielić się doświadczeniem swojej wiary.

 

 Zapraszamy do odsłuchania całej katechezy.

 

Czytaj więcej...

IV Edycja Kazań na Górze - Zapraszamy


W niedzielę 29 maja zapraszamy na Górę Chełmską i rozpoczętą IV Edycję spotkań z cyklu KATECHEZ: KAZANIA NA GÓRZE. W tym roku tematyka: Dary Ducha Świętego – obmywający strumień Miłosierdzia.
W ostatnią niedzielę MAJA spotkamy się w sanktuarium o godz. 15.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia i nabożeństwie majowym z katechezą na temat: DAR ROZUMU.
Po katechezie dalsza część wspólnego spotkania w domu sióstr, gdzie każdy ma możliwość zadawania pytań – całość poprowadzi ks. Janusz Bujak z WSD w Koszalinie.

Dar mądrości

dar mdroci 1W ostatnią niedzielę kwietnia rozpoczęliśmy IV edycję katechez z cyklu Kazania na Górze. Katechezy te w tym roku poświęcone są darom Ducha Świętego. Pierwszą katechezę na temat: „ Dar mądrości" wygłosił ks. dr Wojciech Wójtowicz, rektor WSD w Koszalinie.


Zapraszamy do odsłuchania całej katechezy