KATECHEZY na Górze Chełmskiej w Koszalinie, niedziela
31 maja 2026 r., godz. 15:00 – „PIELGRZYMUJEMY Z MARYJĄ”
_____________________________


Zapraszamy do udziału w katechezie, rozpoczęła się 14. edycja spotkań KAZANIA NA GÓRZE – Temat: „PIELGRZYMUJEMY Z MARYJĄ ” Spotkanie odbędzie się przy Sanktuarium Przymierza godz. 15:00 Koronka i nabożeństwo majowe oraz


KATECHEZA: „Pielgrzymujemy z MARYJĄ – Sanktuarium Matki Bożej z GUADALUPE (Meksyk)”, poprowadzi ks. Wojciech SZULCZEWSKI, proboszcz parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Śmiechowie.

Katecheza będzie także dostępna on-line w mediach społecznościowych, ok godz. 15:30 bezpośrednia transmisja z sanktuarium na kanale YouTube oraz Facebooku Fundacja Przymierze za pośrednictwem Telewizji internetowej Dobre Media Nowej Ewangelizacji / YouTube.

Po katechezie dalsza część spotkania przy kawie z ciastem. Zapraszamy!

Katechezy w każdą OSTATNIĄ NIEDZIELĘ miesiąca od KWIETNIA – do PAŹDZIERNIKA 2026.
http://www.sanktuarium-koszalin.pl/wp-content/uploads/2026/05/701637972_2010314223207053_6618410962818390886_n.jpg